Zabezpečovací a kamerové systémy

KONTAKT : tel +420 606 163 575,  e-mail: petr.novak@vkus-bustan.cz


Zabezpečovací a kamerové systémy

Elektronické zabezpečovací systémy


Zajišťujeme dodávku a montáž poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (PZTS) a digitálního kamerového systému (CCTV).
Jsme připraveni zajistit střežení Vašeho bytu, domu, kanceláří, skladů nebo výrobních areálů. Nabídku na střežení zpracujeme bezplatně na základě provedeného posouzení.

Co je to poplachový zabezpečovací a tísňový systém (PZTS):


PZTS znamená Poplachový tísňový a zabezpečovací systém, který se dříve nazýval elektronická zabezpečovací signalizace (EZS) a slouží k ochraně majetku, zdraví a životů osob před cizím narušitelem.
Základním prvkem každého systému je ústředna, která se ovládá pomocí klávesnice (tlačítková, dotyková) a může být doplněna mobilní aplikací nebo bezdrátovou klíčenkou.
Vnitřní detekci zajišťují pohybová čidla (PIR) s detektorem pohybu nebo s detekcí tříštění skla. Tuto základní variantu lze rozšířit o plášťovou ochranu (magnetické kontakty na oknech a dveřích).
Venkovní detekci lze zajistit např. venkovními perimetrickými detektory pohybu, perimetrickým kabelem a infrazávorami aj.
Systém PZTS lze doplnit jak o elektronicky požární systém (EPS) s prvky (kouřová a opticko-kouřová čidla), panik tlačítka (lze využít i mobilní aplikaci nebo klíčenku), záplavové detektory, detektor úniku plynu, tak o zvukové nebo vizuální upozornění ve formě vnitřní nebo venkovní sirény či majáku nebo světla.
Pokud o PZTS uvažujete, doporučujeme systém připojit na naše DPPC (Dohledové přijímací a poplachové centrum), které váš objekt bude nepřetržitě elektronicky střežit a v případě potřeby vyšle na pomoc zásahovou skupinu. Poté je k systému třeba dodat zdroj komunikace. Tím je dnes nejčastěji GSM/GPRS komunikátor.

Co je to kamerový systém (CCTV):

Kamery slouží ke sledování venkovního nebo vnitřního prostoru ve dne i v noci s ukládáním záznamu pro možnost zpětného náhledu. Sledování obrazu se provádí pomocí klientského software na počítači nebo mobilním zařízení. Technických možností je v dnešní době velké množství.
K instalaci používáme jen kvalitní prvky a komponenty renomovaných výrobců, které zajišťují vysoký standard poskytovaných služeb.
Máte zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!


Bližší informace:

Petr Novák
Ředitel útvaru ostrahy

M: 606 163 575
E: petr.novak@vkus-bustan.cz