Uklízeč/uklízečka v Novém Jičíně (vhodné pro invalidní důchodce)

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. byla založena v roce 2004 a v současné době patří k předním dodavatelům bezpečnostních a úklidových služeb a je významným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením.

Nabízíme dlouhodobou práci v úklidu, která je VHODNÁ pro invalidní důchodce.

Uklízeč/uklízečka

Jak budete pracovat (pracovní doba):

  • práce na zkrácený úvazek
  • odpolední směny
  • směny 4-6 hod./den

Co budete dělat:

  • pravidelný úklid administrativních a sociálních prostor (chodby, schodiště, sociální zařízení)

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

  • pracovitost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • pracovní dobu podle výběru pracoviště
  • základní mzda od 110,- Kč/hod.
  • výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou
  • individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Máte zájem o zpracování nezávazné nabídky zdarma?
Vyplňte prosím kontaktní formulář