Elektronické zabezpečovací systémy

Zajišťujeme dodávku a montáž poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (PZTS) a digitálního kamerového systému (CCTV). 

Jsme připraveni zajistit střežení Vašeho bytu, domu, kanceláří, skladů nebo výrobních areálů. Nabídku na střežení zpracujeme bezplatně na základě provedeného posouzení. 

Poplachové, zabezpečovací a tísňové systémy – PZTS

Distributor: JablotronVarnetADI Global

Jablotron

Moderní řešení pro ochranu majetku, zdraví a bezpečí zákazníků. Česká kvalita a produkty vyvíjené s důrazem na uživatelský komfort.

Paradox

Patří k předním firmám ve vývoji technologií v oblasti zabezpečovacích systémů.

Galaxy

Zabezpečovací ústředny, klávesnice, moduly, přístupy a software.

Kamerové systémy – CCTV 

Distributor: TSS group

Dahua

Specialista na kamerové systémy. V oblasti zabezpečení firma nabízí pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov.

Video – telefonní a přístupové systémy – EVS

Distributor: TSS group

Dahua

V oblasti zabezpečení firma nabízí pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. Specialista na kamerové systémy.

Entry

Systémy pro jednoduché zpracování docházky nebo kontrolu pohybu osob v prostoru s omezeným přístupem. K ověřování uživatelů je možné využívat RFID bezkontaktní čipy / karty, biometrické údaje nebo QR kódy.

El. požární systémy – EPS

Distributor: Lites Liberec

Lites

Elektrická požární signalizace, český výrobce

Na konci pár vět na vysvětlenou …..

Co je to poplachový zabezpečovací a tísňový systém (PZTS):

PZTS znamená Poplachový tísňový a zabezpečovací systém, který se dříve nazýval elektronická zabezpečovací signalizace (EZS) a slouží k ochraně majetku, zdraví a životů osob před cizím narušitelem.

Základním prvkem každého systému je ústředna, která se ovládání pomocí klávesnice (tlačítková, dotyková) a může být doplněna mobilní aplikací nebo bezdrátovou klíčenkou.

Vnitřní detekci zajišťují pohybová čidla (PIR) s detektorem pohybu nebo s detekcí tříštění skla Tuto základní variantu lze rozšířit o plášťovou ochranu (magnetické kontakty na oknech a dveřích).

Venkovní detekci lze zajistit např. venkovními perimetrickými detektory pohybu, perimetrickým kabelem a infrazávorami aj.

Systém PZTS lze doplnit jak o elektronicky požární systém (EPS) s prvky (kouřová a opticko-kouřová čidla), panik tlačítka (lze využít i mobilní aplikaci nebo klíčenku), záplavové detektory, detektor úniku plynu, tak o zvukové nebo vizuální upozornění ve formě vnitřní nebo venkovní sirény či majáku nebo světla.

Pokud o PZTS uvažujete, doporučujeme systém připojit na naše DPPC (Dohledové přijímací a poplachové centrum), které váš objekt bude nepřetržitě elektronicky střežit a v případě potřeby vyšle na pomoc zásahovou skupinu. Poté je k systému třeba dodat zdroj komunikace. Tím je dnes nejčastěji GSM/GPRS komunikátor.

Co je to kamerový systém (CCTV):

Kamery slouží ke sledování venkovního nebo vnitřního prostoru ve dne i v noci s ukládáním záznamu pro možnost zpětného náhledu. Sledování obrazu se provádí pomocí klientského software na počítači nebo mobilním zařízení. Technických možností je v dnešní době velké množství. 

K instalaci používáme jen kvalitní prvky a komponenty renomovaných výrobců, které zajišťují vysoký standard poskytovaných služeb.

SERVISNÍ PRÁCE A OPRAVY ZAŘÍZENÍ

550 Kč / hod

DOPRAVA A PŘEPRAVA MATERIÁLU

11 Kč / km

Máte zájem o zpracování nezávazné nabídky zdarma?
Vyplňte prosím kontaktní formulář