Dohledové příjímací a poplachové centrum

Ostraha objektů pomocí dohledového příjímacího a poplachového centra je střežení různých objektů od chat, bytů, rodinných domů, obchodů, kanceláří, skladů, výrobních hal, venkovních oplocených areálů, prostě skoro všeho ……… a to pomocí alarmu a kamer. Jedná se o jednoduchý, efektivní a cenově dostupný způsob zabezpečení majetku.

Zkušení operátoři vyhodnocují přijímané zprávy a reaguji dle předem stanovených pokynů. Přenos zpráv z objektů je možný pomocí komunikátorů, využívajících sítí GPRS (GSM), LAN. Stále umožňujeme i připojení prostřednictvím starších technologií (SMS, rádiový vysílač).

Na dohledové centrum naší společnosti jsme schopni napojit a následně hlídat objekty pomocí alarmu všech světových značek.

Naše společnost je PARTNEREM společnosti JABLOTRON a zákazníkům, kteří využití alarm uvedené značky poskytujeme v rámci střežení bezplatný provoz aplikace MyJablotron.

Jak to celé funguje:

  1. Dispečer příjme z Vašeho objektu zprávu o poplachu z instalovaného alarmu nebo kamerového systému.
  2. V případě poplachu na kamerovém systému zkontroluje objekt pomocí on-line obrazu a v případě nestandardní situace nebo zjištění protiprávního jednání vyšle na objekt výjezdovou skupinu.
  3. Při poplachu z alarmu postupuje shodně jako u kamerového systému, vyšle na objekt výjezdovou skupinu,
  4. Pracovník výjezdové skupiny po příjezdu na objekt provede jeho fyzickou kontrolu. Výjezdová skupina přebírá od zákazníka klíče od venkovních prostor, společných prostor atd., tak aby kontrola objektu byla vždy co nejvíce podrobná.
  5. Zákazníka kontaktujeme pokud na místě zjistíme něco nestandardního a pokud je poplachová zpráva způsobena protiprávním jednáním neznámé osoby nebo osob, přivoláme na místo policii.

Máte zájem o zpracování nezávazné nabídky zdarma?
Vyplňte prosím kontaktní formulář